Home / Lajme / Maqedoni / ‘Ballistët’, mbledhje urgjente

‘Ballistët’, mbledhje urgjente

“Ballistët” lusin tifozët që të respektojnë apelin e tyre për pjesëmarrja më masive në mbledhje. “Ballistët do të mbajnë mbledhje urgjente, në të cilën janë të obliguar që të marrin pjesë të gjithë tifozët e klubit të zemrës! Duke mos munguar asnjë (i vogël dhe i madh), prania juaj është më se e nevojshme, sepse bëhet fjalë për fatin e skuadrës!

Grupi i tifozëve “Ballistët” nga Tetova apelojnë tek të gjithë tifozët që të marrin pjesë në mbledhjen e tyre, e cila do të mbahet të mërkurën me fillim prej orës 14:00 para pallatit të kulturës në Tetovë, që është për të mirën e klubit.

“Ballistët” lusin tifozët që të respektojnë apelin e tyre për pjesëmarrja më masive në mbledhje. “Ballistët do të mbajnë mbledhje urgjente, në të cilën janë të obliguar që të marrin pjesë të gjithë tifozët e klubit të zemrës! Duke mos munguar asnjë (i vogël dhe i madh), prania juaj është më se e nevojshme, sepse bëhet fjalë për fatin e skuadrës!

Pasi u ndërmorën aksione të shumta nga armata kuqezi, për një Shkëndijë të fuqishme, ne nuk do të ndalemi me kaq, por do të vazhdojmë deri sa ta shohim simbolin e qytetit ashtu siç duam ne! Përkrahja e gjithë qytetit na duhet në këto momente të vështira!”, thuhet në apelin e grupit të tifozëve Ballistët, që ishte postuar edhe në rrjetin social facebook.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *