Home / Lajme / Maqedoni / Brendi i mobiljeve Enza Home edhe në Tetovë

Brendi i mobiljeve Enza Home edhe në Tetovë

1 korrik-.Në hapjen e këtij salloni ishte prezent edhe pronari I kompanisë dhe pronari I kompleksit Petrol Kompani Risto Ristovski I cili tha se ky është salloni I parë që hapet në Maqedoni e që ofron mobileje që dallojnë nga prodhuesit e tjerë

Brendi I nohur nga Turqia Enza Home e Grupacionit të njohur Jatash, sot në kompleksin Petrol Kompani promovoi sallonin e sajë për mobilieje.
Në këtë salon konsumatorët do të mund të furnizohen me mobilje dhe materiale tekstili për nevoja të shtëpive dhe objekteve hotelerike .Në hapjen e këtij salloni ishte prezent edhe pronari I kompanisë dhe pronari I kompleksit Petrol Kompani Risto Ristovski I cili tha se ky është salloni I parë që hapet në Maqedoni e që ofron mobileje që dallojnë nga prodhuesit e tjerë .
Së shpejti sallone të tilla të hapen në Shkup dhe Manasir

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *