Home / Lajme / Maqedoni / Dhunshëm e hipin në makinë, e maltretojnë dhe ofendojnë

Dhunshëm e hipin në makinë, e maltretojnë dhe ofendojnë

Më 5 maj të këtij viti, tre rrëmbyesit kishin mbërritur me makinë në Bogovinë të Tetovës, ku e kishin vërejtur F.R. i cili po lëvizste në këmbë nëpër rrugët e fshatit.

Tre tetovarë së shpejti do të ulen para tavolinës së drejtësisë, për shkak se policia kundër tyre ka parashtruar kallëzim penal, për “ndalim të jashtligjshëm nga liria”. Më 5 maj të këtij viti, tre rrëmbyesit kishin mbërritur me makinë në Bogovinë të Tetovës, ku e kishin vërejtur F.R. i cili po lëvizste në këmbë nëpër rrugët e fshatit. Dhunshëm e kishin hipur ne veturë, duke e dërguar në vendin e quajtur “Srt”, ku në praninë e më shumë vetave e kishin ofenduar dhe maltretuar.Tetova1

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *