Home / Sport / ECOLOG MERR NË MENAXHIM EKIPIN E SHKËNDIJËS ?

ECOLOG MERR NË MENAXHIM EKIPIN E SHKËNDIJËS ?

21 Korrik – Ecolog do te menaxhoj ekipin e Shkendijes bejne te ditur Ballistet ne profilin e tyre ne Facebook.

Sipas tyre thuhet se ndërmarja ndërkombëtare Ecolog edhe zyrtarisht do të jetë sponzori kryesor i klubit më të madhë në Maqedoni Shkëndijës së Tetovës. Por nga Ecologu zyrtarisht ende nuk kanë njoftuar për një hap të tille.

Dita e Mërkurë do te jetë edhe prezantimi ku do te kuptohet gjithqka dhe do festohet kjo ditë e madhe, thonë Ballistët në profilin e tyre. Gjithuashtu Ballistët falenderojnë Lazim Destanin për këtë hap gjigant që ka mar dhe lusin që të gjithë tifozet e Shkëndijes që këtë lajm ta shpërndajnë sa më shumë.

Ndryshe javë më parë Lazim Destani ju ndau 13 mijë euro ekipit të Shkëndijës si ndihmë për të qenë pjesë e ligës së parë.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *