Home / Sport / Guardiola: David Luiz s`vjen në Bayern

Guardiola: David Luiz s`vjen në Bayern

Trajneri i Bayern Munichut, Pep Guardiola siguron se qendërmbrojtësi i Chelseat, David Luiz nuk do të transferohet në gjigantin bavarez.

Mediat e huaja shkruanin së fundmi se Bayerni dhe Barcelona ia kanë mësyrë futbollistit brazilian, por trajneri spanjoll e hedh poshtë një mundësi të tillë.

“David Luiz nuk do të arrijë në Munich. Kam 4-5 qendërmbrojtës, me të cilët jam mjaft i kënaqur”, theksoi Pep për tabloidin britanik The Guardian.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *