Home / Lajme / Maqedoni / Kronika e Zezë: Djali rreh babain në Drenovec (VIDEO)

Kronika e Zezë: Djali rreh babain në Drenovec (VIDEO)

Tetovë, 15 Korrik – Gjatë këtijë vikendi policia njofton se kan ndodhur disa raste në Tetovë. I biri reh rëndë baban e tijë dhe Vidhet Golf 2 në Tetovë.

Në klinikën e Tetovës të dielën pasdite rreth orës 16 nga vajza dhe dhëndri u soll në spital M.H (58) nga lagja Drenovec, me lëndime të rënda në kokë dhe qafë që i kishtë marrë gjatë rrahjes me djalin e tij I.H dhe kunatin A.M nga fshati Radushë. Nga lëndimet e rënda pacienti pas marrjes së ndihmës së parë në Spitalin Klinik të Tetovës menjëherë u dërgua në Klinikat e Shkupit. Polica po punon në zbardhjen e plotë të rastit.

Vidhet Golf 2 në Tetovë

27 vjecari nga Tetova, ka denoncuar se natën mes 13 dhe 14 korrikut nga persona të panjohur i është grabitur vetura e tipit “Golf 2” me targa të Tetovës , pronë e babait të tij, që ishte e parkuar para banesës në rrugën “Blagoja Toska” numër 149.Vlera e dëmit arrin deri 1800 euro. Janë marrë masa për zbardhjen e plotë të rastit, kapjen e autorëve dhe gjetjen e veturës.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *