Home / Lajme / Maqedoni / Një kumanovar ka përdhunuar një person të pamundur

Një kumanovar ka përdhunuar një person të pamundur

11 korrik-Në datën 8 të këtij muaji rreth orës 14:30 në Kumanovë, i denoncuari ka shkuar në shtëpinë familjare të M.M. ku ka qenë vajza e tij G.I. (27) dhe duke e shfrytëzuar çrregullimin e saj shpirtëror ka kryer akt seksual ndaj të njëjtës.

Sektori për punë të brendshme Kumanovë ka ngritur kallëzim penal kundër personit Zh.S. (57) nga fshati Bilanovcë për vepër të kryer “përdhunim ndaj një personi të pamundur.

Në datën 8 të këtij muaji rreth orës 14:30 në Kumanovë, i denoncuari ka shkuar në shtëpinë familjare të M.M. ku ka qenë vajza e tij G.I. (27) dhe duke e shfrytëzuar çrregullimin e saj shpirtëror ka kryer akt seksual ndaj të njëjtës.

Gjykatësi hetues të denoncuarit i ka caktuar masë paraburgimi në kohëzgjatje prej 30 ditë

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *