Home / Lajme / Maqedoni / Përleshje më armë ‘si nëpër filma’ afër Bit Pazarit

Përleshje më armë ‘si nëpër filma’ afër Bit Pazarit

10 korrik-Më tej nga Ministrina e Punëve të Brendshme, bëjnë të ditur se mbrëmë rreth orës 19.00, ka patur përleshje ndërmjet dy grupeve të ndryshme, dhe në çastet që veturat e tipit “BMW” dhe Mercedes” po tejkaloheshin, atëherë ka filluar edhe gjaujtja me armë.

Një përleshje e armatosur e gjatë i ka shqetësuar mbrëmë banorët afër “Bit Pazarit” në Shkup.

Pasi që policia menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes për të parë se ç’farë ndodh, nuk ka arritur të gjej shumë gëzhoja, interesant mbetet fakti që është gjetur në vend-ngjarje një gëzhojë e vetme, informon Almakos.

Më tej nga Ministrina e Punëve të Brendshme, bëjnë të ditur se mbrëmë rreth orës 19.00, ka patur përleshje ndërmjet dy grupeve të ndryshme, dhe në çastet që veturat e tipit “BMW” dhe Mercedes” po tejkaloheshin, atëherë ka filluar edhe gjaujtja me armë.

Sipas policisë, në veturën BMW gjendeshin 28-vjecari Е.К. dhe 20-vjecari A.H., ndërkohë që identiteti i personave që ishin në “Mercedes” akoma nuk dihet./Almakos

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *