Home / Lajme / Maqedoni / Tetë persona të lënduar në rrugën Gostivar-Kërçovë (VIDEO)

Tetë persona të lënduar në rrugën Gostivar-Kërçovë (VIDEO)

24 Korrik – Tetë persona janë lënduar, në mesin e tyre katër më seriozisht, në aksidentin e trafikut që ndodhi sot rreth orës 15 në rrugën Gostivarë-Kërçovë.

Në aksident jan përfshirë tre persona, ndërsa e njejta ka ndodhur në dalje të Gostivarit. “bëhet fjalë për ndeshje ku kanë qenë të përfshirë vetura Golf me targa të Italisë, Opel Astra me targa të Kumanovës dhe një Pezho 207 me targa të Ohërit. Në aksident janë lënduar 8 persona prej të cilëve katër më seriozisht. Në mesin e të lënduarve ka edhe fëmijë të vegjël dhe të njejtit janë dërguar në Spitalin e Gostivarit, kurse të tjerët janë dërguar në Klinikat e Shkupit”, njoftoi Marjan Josifovski, zëdhënës I SPB-së në Tetovë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *