Home / Lajme / Maqedoni / Tetovari humb jetën duke punuar në Shkup

Tetovari humb jetën duke punuar në Shkup

7 korrik-Sipas informatave të MPB-së, fatkeqësia ka ndodhur kur tetovari ka punuar në kryerjen e punëve ndërtimore në spitalin në Kozle.

Pesëdhjetvjeçari Sadri.A nga Tetova, sot në mëngjes ka rënë nga skleja 3.5 metër e lartë dhe ka humbur jetën. Sipas informatave të MPB-së, fatkeqësia ka ndodhur kur tetovari ka punuar në kryerjen e punëve ndërtimore në spitalin në Kozle.

Sadri A. ka ndruar jetë në rrugë drejt Qendrës emergjente, kanë njoftuar në MPB.tetova1

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *