Home / Lajme / Maqedoni / 27 vjeçarja nga Tetova humb jetën në aksidentin në Rostushë (VIDEO)

27 vjeçarja nga Tetova humb jetën në aksidentin në Rostushë (VIDEO)

9 Gusht – Policia informoi se Lindita E, nga Tetova, ka qenë bashkudhëtare në automobilin Audi A4 që e ka drejtuar Sh.R nga Tetova. Në afërsi të Rostushës, nga arsye ende të panjohura drejtuesi i automjetit mbrëmë rreth orës 23, ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe ka dalur nga rruga duke përfunduar në Lumin Radika.

27 vjeçarja Lindita E, është vajza e cila humbi jetën në aksidnetine trafikut që ndodhi në rrugën Dibër-Mavrovë në afërsi të Rostushës.

Policia informoi se Lindita. E, nga Tetova, ka qenë bahskudhëtare në automobilin “Audi A4” që e ka drejtuar Sh.R nga Tetova. Në afërsi të Rostushës, nga arsye ende të panjohura drejtuesi i automjetit mbrëmë rreth orës 23, ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe ka dalur nga rruga duke përfunduar në Lumin Radika.

Në këtë aksident në vendngjarje ka humbur jetën 27 vjeçarja, ndërsa drejtuesi i automjetit dhe vajza tjetër në veturë kanë kaluar pa lëndime.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *