Home / Lajme / Maqedoni / Aksident:: Humb jeten 28 vjecari Faton Osmani nga Lerca e Tetoves

Aksident:: Humb jeten 28 vjecari Faton Osmani nga Lerca e Tetoves

19.08.2013… Vritet aksidentalisht I riu 28 vjeçar nga Llërca

Vritet aksidentalisht I riu 28 vjeçar nga Llërca

Kyaksident ka ndodhur mbrëmë para mesnate në fshatin Llërcë të Tetovës ku Faton O, 28 vjeç nga ky fshat aksidentalisht ka humbur jetën.

Ai në rrethana të pasqaruara me një pistoletë, ka marrë plagë në zemër. Policia theksoi se të afërmit kanë gjetur të vrarë 28 vjeçar në shtëpinë e tyre, por ata theksuan se nuk dinë motivet që kanë çuar në këtë aksident.

Sektori i Punëve të Brendshme në Tetovë bëri të ditur sot se po heton motivet e këtij aksidenti dhe se viktima posedonte armën pa leje.

Gjithashtu lexo

A do ta hanë vallë shqiptarët edhe kësaj radhe sapunin për djathë?

Shpëtim Pollozhani për  gazetën Lajm është deklaruar për organizimin e zgjedhjeve lokale, që priten të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *