Home / Sport / Kukësi bën katër blerje, pritet edhe Shefki Kuqi

Kukësi bën katër blerje, pritet edhe Shefki Kuqi

Cikalleshi, Hysa, Smajli dhe Dragoi janë katër lojtarët e ri të Kukësit. Jo vetëm kaq, Kukësi po bën përpjekje për të bloerëq sulmuesin e njohur kosovar, Shefki Kuqi.

Skuadra që bëri histori në futbollin shqiptar, Kukësi ka bërë katër blerje pas kualifikimit për në Play Of të Europa League. Para ndeshjes me Trabzonspor. Kukësi ka prezantuar katër transfere.

Cikalleshi, Hysa, Smajli dhe Dragoi janë katër lojtarët e ri të Kukësit. Jo vetëm kaq, Kukësi po bën përpjekje për të bloerëq sulmuesin e njohur kosovar, Shefki Kuqi.

Presidenti i skuadrës, Safet Gjici ka premtuar se do të sjellë Kuqin në futbollin shqiptar.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *