Home / Lajme / Maqedoni / Ndahet nga jeta ekonomisti tetovar Nuriman Bejtuli

Ndahet nga jeta ekonomisti tetovar Nuriman Bejtuli

24 gusht-Nuriman Bejtuli me profesion ekonomist karierën e tij e filloi si kontabilist në disa firma private kurse prej vitit 2003 angazhohet në Zyrën e Financave në Univerzitetin e Europës Juglindore dhe prej 2010 u zgjodh udhëheqës (drejtor) i kësaj këtë zyre.

Sot në orët e hershme të mëngjesit pas një sëmundje të rëndë u nda nga jeta Nuriman Bejtuli (49). Nuriman Bejtuli me profesion ekonomist karierën e tij e filloi si kontabilist në disa firma private kurse prej vitit 2003 angazhohet në Zyrën e Financave në Univerzitetin e Europës Juglindore dhe prej 2010 u zgjodh udhëheqës (drejtor) i kësaj këtë zyre.

Si rezultat i angazhimit maksimal të tij në punë, zgjidhet “Puntor më i mirë” në UEJL për vitin 2012.

Varimi i të ndjerit do të bëhet sot ora 15.00.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *