Home / Lajme / Maqedoni / Një grua është therur me thikë nga bashkëshorti në Shkup

Një grua është therur me thikë nga bashkëshorti në Shkup

6 gusht-
Nga MPB-ja sqarojnë se ngjarja ka ndodhur pas grindjes midis burrit dhe gruas Gj.D. (55) dhe M.D. (55) që të dy nga Berova. Bashkëshorti me thikë i ka shkaktuar lëndime gruas në pjesën e kraharorit, pas çka ka ikur.

Në rrugën “Maksim Gorki” në Shkup, dje në orën 17:30 një grua është therur me thikë, pas çka urgjentisht është dërguar për mjekim në Spitalin e Qytetit “Shën Naumi i Ohrit”.

Nga MPB-ja sqarojnë se ngjarja ka ndodhur pas grindjes midis burrit dhe gruas Gj.D. (55) dhe M.D. (55) që të dy nga Berova. Bashkëshorti me thikë i ka shkaktuar lëndime gruas në pjesën e kraharorit, pas çka ka ikur.

Policia ende është në kërkim dhe ka ndërmarrë masa për gjetjen e bashkëshortit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *