Home / Lajme / Maqedoni / Një Tetovar lufton me vdekjen ne klinikat e Shkupi

Një Tetovar lufton me vdekjen ne klinikat e Shkupi

17.08.2013..Sipas mjekeve ai ka mare lendime me thik ne gjoks

Një Tetovar lufton me vdekjen ne klinikat e Shkupi
Në klinikat e Shkupit dje është sjell nje tetovar 23 vjec me iniciale B.R me lëndime serioze në pjesën e gjoksit. Mjekët thonë se lëndimi është shum serioz.
Pas lëndimeve të marra I lënduari është dërguar në spitalin e Tetovës dhe më pas është transferuar në Shkup.
Mjekët kanë konstatuar se lëndimet janë si pasojë e ndonji sulmi me thikë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *