Home / Lajme / Maqedoni / Rikthehen temperaturat e larta

Rikthehen temperaturat e larta

26 gusht-
Do të fryejë erë nga pjesa perëndimore dhe jugore. Temperatura e ditës do të jetë prej 26 deri 36 gradë celsius.

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe në disa zona me vranësira lokale.

Do të fryejë erë nga pjesa perëndimore dhe jugore. Temperatura e ditës do të jetë prej 26 deri 36 gradë celsius.

Në Shkup do të jetë moti i njejtë me temperaturë deri 34 gradë celsius. Shkalla e indeksit UV do të jetë në nivelin e shtatë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *