Home / Sport / Rooney mbetet në Manchester United

Rooney mbetet në Manchester United

“Unë mbrëmë shikova ndeshjen dhe besoj se gjatë 65 minutave ai luajti mjaft bukur. Dua ta shoh se si do luaj ai me ne kur të kthehet këtu”, ka thënë Moyes pas ndeshjes mes Anglisë dhe Skocisë.

Wayne Rooney duket se do të mbetet ende në skuadrën angleze, Manchester United. Në lidhje me të ardhmen e Rooneyt në Man United, ka folur edhe vet trajneri i ekipit, David Moyes.
“Ne u kemi thënë të gjithëve se lojtari nuk është në shitje. Unë mbrëmë shikova ndeshjen dhe besoj se gjatë 65 minutave ai luajti mjaft bukur. Dua ta shoh se si do luaj ai me ne kur të kthehet këtu”, ka thënë Moyes pas ndeshjes mes Anglisë dhe Skocisë.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *