Home / Lajme / Maqedoni / Rrahin të riun për përparësi kalimi (VIDEO)

Rrahin të riun për përparësi kalimi (VIDEO)

Tetovë, 15 Gusht – Po nuk dhe përparsi kalimi mund të jesh pjesë e ndonjë zënke verbale apo fizike.

Dje në orët e pasditës J.I është sulmuar nga tre persona edhe atë me thikë vetëm se nuk ka dhënë përparësi kalimi në komunkacion.

Tridhjetë vjeçari N.R. 28 vjeçari S.R. dhe 38 vjeçari F.R. e kanë rrahur Jaumin.I (29) pse nuk u ka dhënë përparësi kalimi me veturën e tij. Gjatë rrahjes N.R. ka përdorur edhe thikë dhe e ka lënduar Jauminin i cili më pas është dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë dhe gjendja e tij sipas familjarëve është stabile.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *