Home / Sport / Southampton ofron 18 milionë për Osvaldon

Southampton ofron 18 milionë për Osvaldon

“Corriere dello Sport” raporton se ekipi anglez është gati të paguajë deri në 18 milionë euro për të sjellë atë në Premier Ligën Angleze.

Listës së skuadrave të interesuara për Osvaldon i është shtuar edhe Southamptoni.

“Corriere dello Sport” raporton se ekipi anglez është gati të paguajë deri në 18 milionë euro për të sjellë atë në Premier Ligën Angleze.

Mirëpo Osvaldo thuhet se është i interesuar të kalojë vetëm te Interi, skuadër kjo që ka bërë ofertë për të, mirëpo ende nuk ka marrë përgjigje nga “Gjallorosët”.

Edhe Fulham, Napoli, Benfica , Arsenali dhe Liverpooli janë në listën e ekipeve që kanë shprehur interesim në të kaluarën për Italianin.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *