Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, përplasen tre vetura, lëndohet një fëmijë

Tetovë, përplasen tre vetura, lëndohet një fëmijë

10 gusht-Aksidenti ka ndodhur si pasojë e mosfrenimit të veturës Passat ku është përplasur me veturën Mercedes nga prapa, më pastaj vetura Mercedes është përplasur më veturën BMW.

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 14:00 në Tetovë në rrugën e Industriale . Sipas dëshmitarëve që bëjnë të ditur për TetovaSot, ka mbetur i lënduar një fëmijë mosha e të cilit ende nuk dihet, i cili kanë qenë në veturën e tipit “Passat”, ndërsa për personat tjerë ende nuk ka ndonjë informacion zyrtar nga policia, nëse ka të lënduar apo jo. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e mosfrenimit të veturës Passat ku është përplasur me veturën Mercedes nga prapa, më pastaj vetura Mercedes është përplasur më veturën BMW. Nga MPB-ja ende nuk ka ndonjë informacion zyrtar, policia është në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimin e aksidentit./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *