Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë, vdes gruaja në moshë, bie në gropën e kanalizmit

Tetovë, vdes gruaja në moshë, bie në gropën e kanalizmit

3 gusht-Sipas informacioneve nga njësiti i zjarrfikësëve të Tetovës që konfirmojnë se sot një grua në moshë në rrugën rr.179 në Reçicë të Vogël, aksidentalisht kishte përfunduar në gropën e kanalizimit të shtëpisë ku banonte, pasi ishin lajmëruar edhe njesitet e zjarrfikësëve të Tetovës ata kishin arritur në vendin e ngjarjes dhe me anë të aparateve që i posedon ky njësit

Tetovë, sot në orët e pasditës në Reçic të Vogël u gjend e vdekur një grua në moshë e cila aksidentalisht kishte rënë në gropën e kanalizimit të shtëpisë.
Sipas informacioneve nga njësiti i zjarrfikësëve të Tetovës që konfirmojnë se sot një grua në moshë në rrugën rr.179 në Reçicë të Vogël, aksidentalisht kishte përfunduar në gropën e kanalizimit të shtëpisë ku banonte, pasi ishin lajmëruar edhe njesitet e zjarrfikësëve të Tetovës ata kishin arritur në vendin e ngjarjes dhe me anë të aparateve që i posedon ky njësit që janë mjete speciale për frymarje që njihen si “Dregera” kanë arritur ta nxjerrin të ndjerën nga gropa e kanalizimit, por pa shenja jete, për momentin nuk bëhet e ditur identiteti i të ndjerës./TetovaSot/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *