Home / Lajme / Maqedoni / Vdes 20 vjeçari nga Tetova në aksident (VIDEO)

Vdes 20 vjeçari nga Tetova në aksident (VIDEO)

Tetovë, 01 Gusht – Sipas burimeve tona 20 vjeçari nga Tetova me veturë Opel Kalibra ka dalur nga rruga dhe ka marë lëndime të rënda.

Një person ka vdekur në aksidentin që ka sot pasdite ora 16.00 ka ndodhur afër Xhamisë që ndodhet tek Banja e qytetit. Sipas burimeve tona 20 vjeçari nga Tetova me veturë Opel Kalibra ka dalur nga rruga dhe ka marë lëndime të rënda.

Në vend ngjarje ka arritur ‘Ndihma e Shpejtë’ por djaloshi në ato momente kishte ndëruar jetë.

Sipas burimeve jozyrtare djaloshi i aksidentuar është B.I nga fshati Sellcë.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *