Home / Lajme / Maqedoni / Almeda Abazi aktore në serialin Sulejmani i Madhërishëm

Almeda Abazi aktore në serialin Sulejmani i Madhërishëm

6 shtator-Popullariteti i saj pritet te rritet edhe me shume pas pjesemarjes ne te cilen do te aktivizohet koheve te fundit. Edhe pse mbahet shume sekret angazhimi i rradhes, Yllpress.com permes burimeve mire te informuara, meson se Almeda Abazi do te jete pjese e mega serialit te njohur Sulltani i madherishem.

Pas pjesemarjeve ne shume aktivitete te ndryshme ne Turqi, ku pervec bukurise ajo tregoi dhe talentin e saj, shqiptarja e njohur dhe fituesja e shume kurorave te bukurise Almeda Abazi e vazhdon suksesin e saj edhe ne seriale televizive.

Ndonese synim i saj ishte te pushtoje ekranin turk, kete gje e ka arritur shume lehte.

Popullariteti i saj pritet te rritet edhe me shume pas pjesemarjes ne te cilen do te aktivizohet koheve te fundit. Edhe pse mbahet shume sekret angazhimi i rradhes, Yllpress.com permes burimeve mire te informuara, meson se Almeda Abazi do te jete pjese e mega serialit te njohur Sulltani i madherishem.

Edhe pse mendohej qe ajo te aktroje qe nga sezoni i kaluar, impenjimet e shumta ne pune nuk e kane lejuar Almeden qe te jete pjese e serialit.

Personazhi qe pritet te aktroje Almeda eshte nje vajze italiane e quajtur Valerija, ku se bashku me mikeshen e saj Cecilian jetojne ne pallatin mbreterore te Venedikut, nga ku rrembehen dhe sillen ne pallatin e Sulltanit.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *