Home / Lajme / Maqedoni / Demi sulmon të moshuarin për vdekje

Demi sulmon të moshuarin për vdekje

23 shtator-Familjarët i kanë dhënë ndihmë Xh.I dhe e kan transportuar për në Spitalin e Tetovës. Gjatë rrugës i moshuari ka ndruar jetë.

73 vjeçari Xh.I e humbi jetën, pas sulmit të demit në shtëpinë e tyre në fshatin Novo Sellë të Tetovës. Tragjedia ka ndodhur dje pasdite derisa Xh.I përpiqej ta lidh demin, mirëpo demi është drejtuar nga i ndjeri dhe e ka mbështetur për muri duke i shkaktuar lëndime të rënda.

Familjarët i kanë dhënë ndihmë Xh.I dhe e kan transportuar për në Spitalin e Tetovës. Gjatë rrugës i moshuari ka ndruar jetë.

Organe të Policisë ishin në vendngjarje për të kryer ekspertizën se si ka ndodh rasti.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *