Home / Lajme / Maqedoni / Ekskluzive:Hiqen bllokadat ne Jazhincë

Ekskluzive:Hiqen bllokadat ne Jazhincë

Tv Koha nga burime te veta mer vesh se jan larguar bllokadaat nga Kosova dhe taksa nga 2 euro.

Lajmi per Tv Kohen eshte konfirmuar nga burime te televizionit, te cilet kan konfirmuar se jan larguar bllokadat ne kufirin ne Jazhinc dhe kufiri eshte i lire me Kosoven.Poashtu janë hjekur edhe taksat nga dy euro. Bllokadatat jan hjekur ne oren 24.00.
.Tv KOHA. Urim HASIPI

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *