Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet kufoma e nje 23 vjeçari në Tetovë

Gjendet kufoma e nje 23 vjeçari në Tetovë

28 Shtator… I ndjeri Kadri Tahiri nga Gostivari vdiq si pasoje e hiperdozimit, njofton Tv Koha Tetovë

Mbrëmë rreth orës 21 e 30 minuta në udhëkryqin Jane Sandanski i dhe JNA është gjetur trupi i pajetë i 23 vjeçarit Kadri Tahiri nga Gostivari. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet e policisë së Tetovës ku kanë kryer edhe hetime, në trupin e 23 vjeçarit nuk ka shenja dhunë ndërsa sipas informatave jozyrtarisht bëhet fjalë për një person i cili ka konsumuar drogë.
Pas obduksionit të bërë , kufoma i është dhënë familjes për varim thotë Borçe Peshevski nga ana e Ministrisë së punëve të brendshme per Televizionin Koha nga Tetova.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *