Home / Sport / Nani rinovoi kontratën me M.United

Nani rinovoi kontratën me M.United

“Jam me të vërtetë i lumtur. Është e mrekullueshme të dish se David Moyes ka treguar kaq shumë besim në aftësitë e mia”, tha pas firmës Luis Nani.

Nuk ka Serie A për Luis Nanin: Manchester United sapo ka njoftuar nëpërmjet profilit zyrtar në Twitter se ka gjetur akordin për rinovimin e kontratës me mesfushorin portugez. Ish objektivi i merkatos së Juventus dhe Romës ka firmosur një kontratë, e cila e mban të lidhur me “Djajtë e Kuq” të paktën deri në vitin 2018.

“Jam me të vërtetë i lumtur. Është e mrekullueshme të dish se David Moyes ka treguar kaq shumë besim në aftësitë e mia”, tha pas firmës Luis Nani.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *