Home / Sport / Napoli nuk ndalet, kërkon Matan

Napoli nuk ndalet, kërkon Matan

Sipas mediave angleze, skuadra e Benitez është duke vëzhguar çdo lëvizje të kampionit londinez që lidhet me Matan.

Skuadra italiane, Napoli duket mjaft e interesuar për të siguruar shërbimet e mesfushorit sulmues spanjoll, Juan Matas.

Sipas mediave angleze, skuadra e Benitez është duke vëzhguar çdo lëvizje të kampionit londinez që lidhet me Matan.

Kjo situatë vije për shkak të mos aktivizimit të ish lojtarit të Valencias, që nga ardhja e trajnerit portugez, Jose Mourinhos në krye të Chelseat.

Kujtojmë se napolitanët këtë sezon ka transferuar katër lojtar, Eaul Albiol, Jorge Callejon, Gonzalo Higuain si dhe Britos.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *