Home / Lajme / Maqedoni / Përgjaken nxënësit në Gjorçe të Shkupit.

Përgjaken nxënësit në Gjorçe të Shkupit.

7 shtator- Tv Koha, mer vesh se në mesin e nxënësve ka edhe të lënduar. Tek nxënësit e përfshirë në incident janë vërejtur edhe tesha të përgjakura. Policia ka dalur në vendngjarje dhe priten detaje.

Rahje e radhës mes nxënësve ka ndodhur sot në Shkup. Ngjarja ka ndodhur rreth orëss 13.00 në lagjen Gjorçe Petrov, kur nxënësit janë rahur mes veti. Tv Koha, mer vesh se në mesin e nxënësve ka edhe të lënduar.Tv Koha, informon se tek nxënësit e përfshirë në incident janë vërejtur edhe tesha të përgjakura. Policia ka dalur në vendngjarje dhe priten detaje. Ky incident në autobusat në Shkup nuk është I vetmi që ka ndodhur sot, por janë një sërë incidentesh mes nxënësve shqiptarë dhe atyre maqedonas. TV KOHA.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *