Home / Sport / Seria A, Udinese fiton ndaj Genoa

Seria A, Udinese fiton ndaj Genoa

Friulanët fituan 1-0 ndaj skuadrës së Liveranit në një ndeshje ku munguan rastet për shënim.

Udinese mundi Genoan në ndeshjen e parë të javës së pestë të Serisë A, të zhvilluar mbrëmjen e së martës.

Friulanët fituan 1-0 ndaj skuadrës së Liveranit në një ndeshje ku munguan rastet për shënim.

Vetëm një autogol i Calaio në minutën e 79 të takimit zhbllokoi rezultatin dhe i dha 3 pikë bardhezinjve që ngjiten në vendin e shtatë me 7 pikë.

Ndërkohë, Genoa renditet në vendin e 13, me 4 pikë.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *