Home / Lajme / Maqedoni / Studeniçan:Therret me thikë një 14 vjeçar

Studeniçan:Therret me thikë një 14 vjeçar

4 shtator-Ai më 02.09.2013 rreth orës 19:30 në Studeniçan fillimisht është përleshur, e pastaj është rrahur me minorenin 14-vjeçar, me ç’rast me thikë i ka shkaktuar disa lëndime.

Sektori Për Punë të Brendëshme në Shkup parashtroi kallëzim penal kundër S.R. (15) nga f. Studeniçan, për shkak të dyshimit për vepër të kryer penale “vrasje në tentativë”.
Ai më 02.09.2013 rreth orës 19:30 në Studeniçan fillimisht është përleshur, e pastaj është rrahur me minorenin 14-vjeçar, me ç’rast me thikë i ka shkaktuar disa lëndime.
Gjykatësi hetues personit S.R. i ka caktuar masë paraburgimi prej 30 ditëve.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *