Home / Lajme / Maqedoni / Zbardhet incidenti në Shkup

Zbardhet incidenti në Shkup

17 shtator-Zënka më pas ka eskaluar në rahje mes tyre. Bendevska, informoi për Tv Koha, se më pas autobusi është ndaluar dhe të dy personat që janë rahur kanë ikur nga vendi I ngjarjes. Gjatë daljes me shpejtësi nga autobusi ata kanë lënduar një vajzë 18 vjeçare nga Shkupi.

Sipas zëdhësnes së Sektorit për Punë të Brendëshme në Shkup, Liza Bendevska, rreth orës 12, 49 minuta, dy persona të cilët ndodheshin në autobusin numër 5 të ndërmarrjes Publike Transportuese JSP nga Shkup, kanë filluar një zënkë mes tyre. Zënka më pas ka eskaluar në rahje mes tyre. Bendevska, informoi për Tv Koha, se më pas autobusi është ndaluar dhe të dy personat që janë rahur kanë ikur nga vendi I ngjarjes. Gjatë daljes me shpejtësi nga autobusi ata kanë lënduar një vajzë 18 vjeçare nga Shkupi. Nga SPB-ja e Shkupit, kanë thënë se dy personat të cilët janë rahur mes veti në autobus janë njohur që më herët por nuk dihen arsyet e rahjes, por incidenti nuk ka pasur karakter ndëretnik. Incidenti ndodhi në rrugën Gjorçe Petrov.Tv KOHA.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *