Home / Sport / Zbulohet formacioni anti-Slloveni

Zbulohet formacioni anti-Slloveni

Gianni De Biasi ka bërë gati formacionin me të cilin do të luaj kundër Sllovenisë.

Italiani ka menduar të luaj me një sulmues dhe këtë skemë e ka provuar në stërvitjen e zhvilluar të mërkurën. Vetëm Edgar Çani do të marrë përgjegjësitë për repartin e avancuar, ndërsa të tjerët do të mendojnë për gjithçka.

Formacioni i mundshëm 4-2-3-1:

—————–Berisha——————-

–Lila——Cana———Teli——Agolli–

————Bulku———Basha————

—–Roshi———-Kaçe———Rama——

———————Çani——————

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *