Home / Lajme / Maqedoni / 29 vjeçari nga Struga humb jetën në aksident

29 vjeçari nga Struga humb jetën në aksident

2 tetor-Aksidenti ndodhi në afërsi të fshatit Veleshtë, ku i ndjeri Agron.K, që po drejtonte makinën e tipit “BMW” paprimtas dhe në rrethana akoma të panjohura ka humbur drejtimin e makinës, duke rrëshqitur nga rruga dhe duke u përplasur me një mur të një shtëpie.

Një 29 vjeçar nga Struga mbrëmë ka humbur jetën në një aksident që ka ndodhur në rrugën Strugë – Dibër.

Aksidenti ndodhi në afërsi të fshatit Veleshtë, ku i ndjeri Agron.K, që po drejtonte makinën e tipit “BMW” paprimtas dhe në rrethana akoma të panjohura ka humbur drejtimin e makinës, duke rrëshqitur nga rruga dhe duke u përplasur me një mur të një shtëpie.

Bashkëudhëtari tjëtër B.V, 42 vjeç nga Struga ka marrë lëndime të rënda trupore”, theksuan nga Spitali i Strugës.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *