Home / Lajme / Maqedoni / Aksident I rëndë në rrugën Industriale në Tetovë

Aksident I rëndë në rrugën Industriale në Tetovë

18 tetor-Nga goditja që ka marrë 25 vjeçarja, e njejta është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, por pas dhënies së ndihmës së parë, ajo është transferuar si rast urgjent në Klinikat e Shkupit

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 14, 50 minuta, saktësisht në rrugën Videoja Smilevski Bato, kur vetura e tipit Mercedes, e drejtuar nga 20 vjeçari A.A nga fshati Merovë, ka dalur nga rruga dhe ka goditur këmbësoren 25 vjeçare R.A nga Tetova, njofton Tv KOHA.

Nga goditja që ka marrë 25 vjeçarja, e njejta është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, por pas dhënies së ndihmës së parë, ajo është transferuar si rast urgjent në Klinikat e Shkupit, bëjn të ditura burime policore për Tv Kohën.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *