Home / Sport / Cana kërkon fitore ndaj Trabzonsporit

Cana kërkon fitore ndaj Trabzonsporit

Lazio të enjten (sot, 19:00) luan si mysafire e Trabzosporit në ndeshjen e rrethit të dytë të Europa League – Grupi J. Të dy ekipet i kanë tubuar nga tri pikë.

Mesfushori Lorik Cana ka thënë se Lazio duhet të fitojë kundër Trabzonsporit për të mbajtur hapin për kualifikim në fazën tjetër të Europa Leagues, njoftojnë të mërkurën mediumet italiane.

Lazio të enjten (sot, 19:00) luan si mysafire e Trabzosporit në ndeshjen e rrethit të dytë të Europa League – Grupi J. Të dy ekipet i kanë tubuar nga tri pikë.

“Ne duhet të fitojmë, por Trabzonspori është një ekip më traditë dhe nuk do të jetë lehtë për të marrë një rezultat pozitiv”, ka thënë Cana.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *