Home / Lajme / Maqedoni / Ditën e diel fillon pagesa për Bingo Bum dhe Top 5

Ditën e diel fillon pagesa për Bingo Bum dhe Top 5

25.Shtator…Ethet Fillojnë. Nga dita e Hënë 27.10.2013 fillon pagesa për dy lojëra të reja Bingo Bum dhe Top 5

Ethet Fillojnë. Nga dita e Hënë 27.10.2013 fillon pagesa për dy lojëra të reja Bingo Bum dhe Top 5 nga Lotaria shtetërore e Maqedonisë.
Tërheqja e e xhiros së parë për të dy lojërat do të bëhet ne një Tv emission me emër Koha për fat I cili do të emitohet cdo të Hëne në orën 20.30 në TVM1.
Lotaria Shtetërore e Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *