Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet trup i pajetë në hotelin që u dogj sot në Kodrën e Diellit (VIDEO)

Gjendet trup i pajetë në hotelin që u dogj sot në Kodrën e Diellit (VIDEO)

Kodra e Diellit, 08 Tetor – Gjatë hetimit në hotelin Granit që u përfshi nga zjarri sot në Kodrën e Diellit është gjetur një trup I pajetë I një personi të paidentifkuar.

Gjatë hetimeve në hotelin Granit që u përfshi nga zjarri sot në Kodrën e Diellit është gjetur një trup i pajetë i një personi të paidentifikuar.

Informacionet e para flasin se bëhet fjalë për një trup mashkulli të një personi rreth moshës 50 vjeçare por nga policia e Tetovës kanë sugjeruar që deri në fund të presim të bëhen hetimet dhe më pas të publikohet emri i personit në fjalë.

Më shumë informacione gjatë orëve në vazhdim.

Ndryshe, zjarri ka rënë fillimisht në pjesën ku ndodhet restoranti, ndërsa më pas është zgjeruar në pjesët e tjera të objekti, duke përfshirë edhe konstruksionin e çatisë. Fillimisht nuk u raportua per viktime.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *