Home / Lajme / Maqedoni / Grabiten stoli ari me vlerë 48 mijë euro në stufën e ngrohjes

Grabiten stoli ari me vlerë 48 mijë euro në stufën e ngrohjes

7 tetor-Ai ka theksuar se stolitë e arit i ishin dhënë për t`i ruajtur dhe se ato i takonin motrës së tij dhe bashkëshortes, që janë me punë të përkohshme në Bosnjë – Hercegovinë.

Një sasi stoli ari me vlerë prej 48 mijë eurove është grabitur sot në një punëtori private në fshatin Bogovinë të Tetovë.

Sipas policisë, stolitë e arit ishin fshehur në një stufë për ngrohje qendrore, mirëpo grabitësit kanë arritur të locojnë gjësendet me shumë vlerë. Rastin në polici më pas e ka lajmëruar pronari i punëtorisë, S.N, 54 vjeçar. Ai ka theksuar se stolitë e arit i ishin dhënë për t`i ruajtur dhe se ato i takonin motrës së tij dhe bashkëshortes, që janë me punë të përkohshme në Bosnjë – Hercegovinë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *