Home / Lajme / Maqedoni / Hajduti vjedh arkën me 4 mijë euro

Hajduti vjedh arkën me 4 mijë euro

Shkup, 14 tetor – Florinjë, denarë dhe euro kanë qenë të fshehura në arkën e 39 vjeçarit B.M. nga Shkupi

Shkup, 14 tetor – Florinjë, denarë dhe euro kanë qenë të fshehura në arkën e 39 vjeçarit B.M. nga Shkupi, të cilat janë vjedhur gjatë ditëve të festave, njoftoi policia.

Vjedhja ka ndodhur në rrugën “Bllagoja Stefkovski” në lagjen Maxhari të Shkupit.

Hajduti, sipas MPB-së, pasi me dhunë e ka hapur derën, ka hyrë brenda dhe e ka marrë arkën e hekurt.

Në të vlera e parave të vjedhura llogaritet të jetë 4000 euro.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *