Home / Sport / Hidhet shorti, ja ndeshjet e barazhit për botëror

Hidhet shorti, ja ndeshjet e barazhit për botëror

Cristiano Ronaldo me Portugalinë do të sfidoj Suedinë e Zlatan Ibrahimovicit.

Eshtë hedhur shorti i ndeshjeve kualifikuese në barazh për Kampionat Botëror. Cristiano Ronaldo me Portugalinë do të sfidoj Suedinë e Zlatan Ibrahimovicit.

Ukraina do të ndeshjet me Francën në ndeshjen tjetër të Play Of-it. Islanda do të kërkoj kualifikimin për herë të parë në botëror në ndeshjen me Kroacinë.

Greqia do të ndeshet me Rumainë në ndeshjen tjetër të barazhit. Ndeshjet do të luhen me 15 dhe 19 nëntor.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *