Home / Lajme / Maqedoni / Humb jetën në aksident një 40 vjeçar nga Gostivari (VIDEO)

Humb jetën në aksident një 40 vjeçar nga Gostivari (VIDEO)

10 Tetor – Sipas MPB-së, deri tek aksidenti ka ardhur kur tashmë i ndjeri Aliji, duke drejtuar makinën “Pezho”, ka dalur nga rruga dhe ka godtitur në një mburrojë prej betoni të një oborri dhe ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesit e sotmë rreth orës 4 e 30 minuta, në rrugën locale nga Gostivari për në fshatin Gradec, ku jetëne ka humbur 40 vjeçari Feadin Aliji, nga fshati Padalishtë.

Sipas MPB-së, deri tek aksidenti ka ardhur kur tashmë i ndjeri Aliji, duke drejtuar makinën “Pezho”, ka dalur nga rruga dhe ka godtitur në një mburrojë prej betoni të një oborri dhe ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Në Akisdent nuk ka të lënduar të tjerë.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *