Home / Sport / Interi insiston për Behramin

Interi insiston për Behramin

Behrami luan për Napolin dhe vlerësohet pjesë e rëndësishme e kësaj skuadre. Por Behrami pëlqehet shumë nga trajneri Walter Mazzarri që tani drejton Interin, kurse edicionin e kaluar punoi te Napoli.

Gjiganti italian Inter është duke insistuar në transferimin e mesfushorit kosovar Valon Behrami, ka njoftuar sajti “fussball.ch” të hënën.

Behrami luan për Napolin dhe vlerësohet pjesë e rëndësishme e kësaj skuadre. Por Behrami pëlqehet shumë nga trajneri Walter Mazzarri që tani drejton Interin, kurse edicionin e kaluar punoi te Napoli.

Interi synon të transferojë Behramin në janar, por Napoli deri më tani nuk ka pranuar të futet në negociata për lirimin e kosovarit. Tentimi për të marrë Behramin në verën e kaluar doli i dështuar për Interin.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *