Home / Sport / Juve dhe Napoli dëshmohen me fitore

Juve dhe Napoli dëshmohen me fitore

Vidal në minutën e 26 dhe Pirlo në minutën e 34 realizuan për qetësinë e Juves. Në pjesën e dytë Juve vazhdoj me gola duke realizuar dy herë. Tevez dhe Bonusi shënuan për pokerin e kësaj ndeshje.

Juventusi ësht rikthyer fuqishëm në garën për Serie A duke arritur fitore bindëse në ndeshjen me Catanian. 4 me 0 ishte rezultati i fitores së Juventusit.

Vidal në minutën e 26 dhe Pirlo në minutën e 34 realizuan për qetësinë e Juves. Në pjesën e dytë Juve vazhdoj me gola duke realizuar dy herë. Tevez dhe Bonusi shënuan për pokerin e kësaj ndeshje.

Ndeshje fantastike ka qenë derbi i zhvilluar mes Fiorentinës dhe Napolit. Skuadra e Rafa Benitez arriti fitore si mysafir me rezultat 2 me 1. Callejon dhe Mertens shënuan për fitoren e napolitanëve.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *