Home / Lajme / Maqedoni / Nusja e dyushuar për vjedhjen e arrit në shtëpinë e vjehrrit

Nusja e dyushuar për vjedhjen e arrit në shtëpinë e vjehrrit

Ata për një kohë kanë qëndruar në dhomë dhe pas shkuarjes së tyre ai ka vërejtur se mundon çanta e grus ku ka pasur arrë të ndryshëm. Vlera e përgjithshme e arrit është llogaritur rreth dy mijë euro. Policia punon në zbardhjen e kësaj vjedhje.

67 vjeçari A.A nga Tetova, ka denoncuar vjedhje në Policinë e Tetovës. Sipas rrëfimit të tij, njofton policia e Tetovës, më 24 tetor, mysafir në shtëpinë e tij ka qenë nusja e tij SH.M (51) dhe një grua tjetër.Ata për një kohë kanë qëndruar në dhomë dhe pas shkuarjes së tyre ai ka vërejtur se mundon çanta e grus ku ka pasur arrë të ndryshëm. Vlera e përgjithshme e arrit është llogaritur rreth dy mijë euro. Policia punon në zbardhjen e kësaj vjedhje.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *