Home / Lajme / Maqedoni / Pensionistja nga Kumanova gërvishti preminë e katërt me vlerë 500.000 denarë të Instant Lotarisë së Maqedonisë.

Pensionistja nga Kumanova gërvishti preminë e katërt me vlerë 500.000 denarë të Instant Lotarisë së Maqedonisë.

24 Tetor.. Detelina e Instant Lotarisë këto ditë është shum e popullarizuar te lojërat e fatit.

Këtë e dëshmojnë shpërblimet tona, javën e kaluar kemi fitues të 100.000 dhe tani fituesen e 500.000 denarëve.
Kumanovarja K.M. pensioniste është lojtare e rregullt e Lotarisë . Tiketën fituese e kishte blerë në vendin e shitjes Shuman Zora në Kumanovë
Sa për informatë Tiketa Detelina është lansuar nga fundi I vitit 2012 me fitime nga 30, 1000, 10.000, 100.000 dhe 500.000 denarë. Shuma e përgjithshme eështë 19.500.000 denar.Pra për vetëm 30 denar mund të fitoni 500.000 denar.
Kush gërvisht ai fiton
Lotaria Shtetërore e Maqedonisë

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *