Home / Lajme / Maqedoni / Përplaset nga treni, shpëton mrekullisht

Përplaset nga treni, shpëton mrekullisht

Shkup, 16 Tetor – Një person i ka mbijetuar mrekullisht përplasjes nga treni.

Ngjarja fatkeqe ka ndodhur në ora 14 e 25 të ditës së martë, në afërsi të stacionit hekurudhor “Zhelezarë”, kur treni që udhëtonte në relacionin Kërçovë-Shkup, kishte përplasur 32-vjeçarin E.J.

Nga forca e përplasjes, viktima kishte marrë vetëm dëmtime trupore dhe tani ndodhet në Spitalin “Shën Naum i Ohrit”.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *