Home / Lajme / Maqedoni / Të premten nis punën Albafone

Të premten nis punën Albafone

Albafone, operatori i katërt mobil në Republikën e Maqedonisë të enjten, më 10 tetor, në ora 19.30, në hotelin Aleksandar Palace në Shkup do të organizohet një gala mbrëmje për të shënuar fillimin e punës së Albafone.

Nga Albafone informojnë se për dinamikën e fillimit me punë të Albafone:

11 tetor, 2013:

· ora 09.00- hapja solemne e dyqanit të parë në historinë e Albafone, Q. T. City Galeri, Shkup, kati 2

· ora 11.00- hapja solemne e dyqanit të dytë, rr. Xhon Kenedi, nr.2, përdhesë, Shkup- Çair

Në të dy dyqanet, 1.000 numrat e parë do të jepen FALAS.

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *