Home / Lajme / Maqedoni / Tetovë: Banori i Novo Sellës me armë qëlloi veten në gjoks

Tetovë: Banori i Novo Sellës me armë qëlloi veten në gjoks

Tetovë, 01 Tetor – O.P nga fshati Novo Sellë e Tetovës ka tentuar vetëvrasjen, por intervenimi i mjekëve ndikoi që 49 vjeçari të shpëtoj nga vdekja.

Në shtëpinë e tij O.P ka tentuar vetëvrasjen duke qëlluar me pistoletë në gjoks. Rreth orës 12:55 është dërguar në Spitalin e Tetovës dhe prej aty është dërguar në Qendrën Urgjente në Shkup ku mjekët kanë intervenuar dhe tash më 49 vjeçari nuk është në rrezik jete.

Sipas informatave jozyrtare të portalit “Kurir”, O.P kishte probleme psiqike.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *